Я память тех дней берегу…( О.С. Бабенко)

Я память тех дней берегу…( О.С. Бабенко)

16 жовтня 2018 року Олександру Степановичу Бабенко, колишньому директору «залізничного» відділення ДНЗ «МБЦ ПТО», виповнилося б 90 років. З цієї нагоди у актовій залі II корпусу центру пройшов захід «Сонце у променях», присвячений пам’яті цій чудовій людині, яка була наділена музичними та поетичними здібностями.
Олександр Степанович пройшов великий шлях від випускника Мелітопольського залізничного училища до його директора. Під його керівництвом у ПТУ № 12 було розпочато будівництво нового навчального корпусу, а також реконструйовані старі кабінети електровозного господарства.
Але не тільки педагогічна діяльність цікавить О.С. Бабенка: як творча особистість, він безпосередньо бере участь в організації та розвитку художньої самодіяльності навчального закладу. Саме за часів його керівництва був створений духовий оркестр, який став візитівкою ПТУ № 12 та існує до цього часу.
У 1980 – 1990 роки Олександр Степанович приділяє багато уваги поезії, пише збірник віршів. Разом з мелітопольським композитором Анатолієм Петровичем Твердохлібом були написані пісні, які виконуються на міських конкурсах та здобувають популярність.
На вечорі пам’яті були присутні гості, які добре знали О.С. Бабенка. Син Олександра Степановича, Геннадій Олександрович поділився своїми спогадами про батька. Дем’яненко Олександр Іванович, завідувач хоровим відділенням музичної школи № 1 згадав про творчі зустрічі, а мелітопольський бард Віталій Лиходід присвятив його пам’яті пісню. Згадав свої молоді роки й директор Іван Леонідович Потєряєв (коли він уперше переступив поріг навчального закладу).
У цей вечір лунали вірші та пісні, написані О. С. Бабенком. У пам’яті присутніх на вечорі він залишиться не тільки як колишній директор, а й як творча й неординарна особистість.

4

5

8

10

11

18

ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР